050 331 08 16
093 331 08 16Інструкція по експлуатації і догляду за кухонними меблями

Загальні умови по експлуатації і догляду за кухонними меблями

 

Кухня - одне з найважливіших приміщень в будинку, де ми проводимо чимало часу. Від того, як ви будете використовувати ваші кухонні меблі, залежить термін, протягом якого кухонні меблі збереже свою красу і справність. Дбайливо ставтеся до всіх робочих і декоративним поверхонь меблів.

 

Наявність запаху після зняття упаковки не представляє ніякої небезпеки. Матеріали, використовувані при виготовленні меблів, сертифікуються строго відповідно до їх екологічної безпеки

 

При експлуатації меблів, намагайтеся рівномірно розподіляти навантаження на опорні площини. Чи не застосовуйте зайвих зусиль при відкриванні та закриванні стулок, висувних ящиків і дощок. Оберігайте меблі від прямих сонячних променів, теплового впливу і тривалого впливу вологи.

 

При приготуванні їжі обов'язково використовуйте кухонні витяжки для підтримки оптимальної вологості в приміщенні. Продуктивність і потужність кухонної витяжки за своїми можливостями обов'язково повинна відповідати обсягу приміщення, в якому експлуатується кухонні меблі. Ні за яких умов не закривайте вентиляційні отвори в приміщенні кухні. Періодично провітрюйте приміщення.

 

Умови навколишнього середовища

 

Необхідно знати, що умови навколишнього середовища і кліматичні характеристики самим прямим чином впливають на стан Ваших кухонних меблів: зовнішній вигляд, якісні та експлуатаційні характеристики. Щоб уникнути прискореного старіння лакофарбового покриття, викривлення і деформації дерев'яних елементів, необхідно дотримуватися певних умов впливу одного або декількох наступних факторів: світло, вологість, температура.

 

Світло: Не допускайте прямого впливу сонячних променів на кухонні меблі. Тривале прямий вплив світла на деякі ділянки може викликати зміну кольору деяких ділянок кухонного гарнітура. В результаті, при заміні або додаванні деяких елементів в гарнітур, можливі видимі відмінності в кольорі, що не слід вважати ознакою неякісних меблів.

 

Вологість: 50-70% - рекомендована відносна вологість в місці знаходження меблевого виробу. Не варто підтримувати умови крайньої вологості в кімнаті, де знаходиться кухонний гарнітур. Згодом це позначиться на цілісності меблевих виробів або їх елементах. Якщо ж не вдається уникнути цього, тоді необхідно використовувати осушувачі або зволожувачі повітря для створення сприятливої ​​атмосфери - нормалізації відносної вологості. Необхідно поверхню меблів завжди містити в сухому стані.

 

Температура: Високе значення тепла або холоду, а також раптові перепади температури можуть серйозно пошкодити меблевий виріб або його частини. Меблеві вироби не повинні бути розташовані ближче 1 м від джерела тепла. Рекомендована температура повітря при зберіганні і / або експлуатації + 18-25 ° С. Не допускайте попадання на меблеві вироби гарячих предметів (праски, посуд з окропом і т.п.) або тривалої дії зухвалих нагрівання випромінювань (світло потужних ламп, неекрановані мікрохвильові випромінювачі і т.п.).

 

Правила догляду за кухонними меблями

 

Не допускайте вплив на кухонні меблі агресивних рідин (кислот, лугів, масел, розчинників і т.п.), з'єднання є хімічно активними - реакція з ними спричинить негативні наслідки для Вашого майна або навіть здоров'я. Також варто пам'ятати, що деякі специфічні миючі (чистячі) склади можуть містити високу концентрацію агресивних хімічних речовин і / або абразивні склади. Застосування подібних миючих засобів для кухонних меблів неприпустимо!

 

Для видалення вологи використовуйте суху м'яку тканину (фланель, сукно, плюш, міткаль). Догляд за робочими поверхнями (стільниці, мийки і т.п.), як правило, повинен здійснюватися м'якою вологою тканиною, поролоновою губкою або спеціальними щітками, можливо із застосуванням відповідних миючих засобів. Рекомендується очистити будь-яку частину кухонних меблів якнайскоріше після того, як вона забруднилася. Якщо Ви залишаєте забруднення на деякий час, то помітно підвищується небезпека утворення розлучень, плям і пошкоджень меблевих виробів та їх частин. У разі стійких забруднень рекомендується використовувати спеціальні очищувачі, які в даний час представлені в досить широкому асортименті, і крім належних очищаючих якостей, володіють поліруючими, захисними, що консервують, ароматизирующими і іншими корисними властивостями. В цьому випадку необхідно слідувати інструкціям виробників очищувачів про порядок і області (для яких поверхонь і матеріалів призначені) їх застосування. По завершенні будь-якого очищення необхідно висушити (насухо витерти) всі частини кухонних меблів, які піддавалися вологому чищенню. Рекомендується звернути особливу увагу на внутрішні, і мало вентильовані частини, на площини і точки з'єднання кухонних модулів між собою, кухонною технікою і стінами. Пам'ятайте, що не можна використовувати для чищення тканини, губки або рукавички, пр


Кухня

Стільниця

Шафа-купе

Інше


Надіслати на розрахунок

Інструкції

Гарантія


© "2010, Меблі Столиці", всі права захищені

Яндекс.Метрика
TOP сайтов StroimDom.com.ua